LESENI.CZ 73

LESENI.CZ 73
EKRO

LESENI.CZ 73

LESENI.CZ 73 je rozměrově a technicky shodné s lešením Alfix / MJ UNI CONNECT / Layher. I v tomto případě lze říci, že předností tohoto typu lešení je především snadná a jednoduchá montáž, vysoká variabilita, perfektní technické zpracování a dlouhá životnost při zachování přijatelné ceny lešení. Lešení prodáváme v akčních sadách od 90 m2 nebo po jednotlivých dílech pro doplnění vaší sestavy lešení.

LESENI.CZ 73 se osvědčilo v praxi na různých stavbách, prokázalo svoji kvalitu a získalo certifikát potvrzující splnění všech předpisů a požadavků pro bezpečné použití v České republice, viz přiložený certifikát. Lešení tedy splňuje předepsané normy a bylo také přezkoušeno Výzkumným ústavem bezpečnosti práce, v.v.i. Jeruzalémská 9, 116 52 Praha 1.

Potřebujete fasádní lešení, stavební lešení, hliníkové lešení vysoké kvality? Potřebujete poradit nebo máte jiné dotazy? Neváhejte a zavolejte nám! Máme určitě co nabídnout a také poradíme a nabídku Vám rádi zpracujeme na míru dle Vašich požadavků. Nabízíme lešení EKRO pozink, ale i certifikace lešení. Všechna prodávaná lešení naší společností jsou certifikována v souladu se všemi požadavky legislativy ČR a Evropské unie.

Naše pole působnosti je Praha, Středočeský kraj, ale i celá ČR.

    Napište nám zprávu

    Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi se Vám budeme věnovat. Budeme se snažit ozvat se Vám co nejdříve.

      Napište nám zprávu

      Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi se Vám budeme věnovat. Budeme se snažit ozvat se Vám co nejdříve.