Fasádní lešení

Fasádní lešení
EKRO

Fasádní lešení

Nejen k provádění oprav a restaurátorských prací na fasádě budov se používá lešení. Vytvářejí pohodlné a bezpečné prostředí pro pracovníky při zdobení vnějších stěn ve výšce. Fasádní lešení je prakticky nepostradatelné pro opláštění, izolaci, hydroizolaci, vytváření odvětrávaných systémů atd. Díky prefabrikované konstrukci umožňují nejen volný pohyb po pracovní ploše, ale také uložení potřebného stavebního materiálu a nástrojů v přístupové zóně. A použití odolných prvků a různých upevňovacích řešení jim poskytuje odolnost proti deformačnímu zatížení a univerzálnost použití.

Fasádní rámové lešení je díky svému konstrukčnímu řešení velmi často označováno jako systémové lešení. Skládá se ze svislých částí spojených vodorovnými a diagonálními závorkami. Nejvhodnější pro ploché fasády budov jakékoli výšky a povrchu.

Naše firma nabízí fasádní lešení, stavební lešení, hliníkové lešení vysoké kvality. Neváhejte a zavolejte nám! Máme určitě co nabídnout a také poradíme a nabídku Vám rádi zpracujeme na míru dle Vašich požadavků. Nabízíme lešení EKRO pozink, ale i certifikace lešení. Všechna prodávaná lešení naší společností jsou certifikována v souladu se všemi požadavky legislativy ČR a Evropské unie.

Působíme především v oblasti Praha, Středočeský kraj, ale i celá ČR.

    Napište nám zprávu

    Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi se Vám budeme věnovat. Budeme se snažit ozvat se Vám co nejdříve.

      Napište nám zprávu

      Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi se Vám budeme věnovat. Budeme se snažit ozvat se Vám co nejdříve.