LESENI.CZ 70

LESENI.CZ 70
EKRO

LESENI.CZ 70

V naší nabídce najdete také LESENI.CZ 70. Vyznačuje se shodností a to nejen technicky, ale i rozměrově lešením systému PLETTAC, MJ UNI.  LESENI.CZ 70 se snadno montuje, je tedy velmi rychle připraveno k používání, je variabilní, má dlouhou životnost a cena je rovněž velmi přijatelná.

Lešení prodáváme v akčních sadách od 90 m2 nebo po jednotlivých dílech pro doplnění vaší sestavy lešení. LESENI.CZ 70 poskytne kvalitní a bezpečné lešení pro Vaši stavbu.

LESENI.CZ 70 se osvědčilo v praxi na různých stavbách, prokázalo svoji kvalitu a získalo certifikát potvrzující splnění všech předpisů a požadavků pro bezpečné použití v České republice, viz přiložený certifikát. Lešení tedy splňuje předepsané normy a bylo také přezkoušeno Výzkumným ústavem bezpečnosti práce, v.v.i. Jeruzalémská 9, 116 52 Praha 1.

Naše firma nabízí fasádní lešení, stavební lešení, hliníkové lešení vysoké kvality. Neváhejte a zavolejte nám! Máme určitě co nabídnout a také poradíme a nabídku Vám rádi zpracujeme na míru dle Vašich požadavků. Nabízíme lešení EKRO pozink, ale i certifikace lešení. Všechna prodávaná lešení naší společností jsou certifikována v souladu se všemi požadavky legislativy ČR a Evropské unie.

Najdete nás v oblasti našeho působení, což je Praha, Středočeský kraj, ale i celá ČR.

    Napište nám zprávu

    Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi se Vám budeme věnovat. Budeme se snažit ozvat se Vám co nejdříve.

      Napište nám zprávu

      Neváhejte a kontaktujte nás. Rádi se Vám budeme věnovat. Budeme se snažit ozvat se Vám co nejdříve.